loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Pokaż mi swoją łazienkę, a powiem ci KIM JESTEŚ...

Styl hampton, nowojorski, eklektyczny, a może motywy hiszpańskie lub swobodna forma a'la hippie?

Okazuje się, że projekt naszej łazienki, jej charakter i styl świadczą o Nas samych. Już od wieków łaźnie były bardzo ważnym miejscem dla ludzi, a w dzisiejszym świecie miejsce, jakim jest nasza prywatna, domowa łazienka jest bardzo mocno skorelowane z naszą osobowością i charakterem.

Rzecz jasna, łazienka nie jest dzisiaj miejscem spotkań i rozmów jak kiedyś, ale pokazuje indywidualne upodobania i jest swoistą oazą spokoju i prywatności - naszym światem wewnętrznym. Z tego powodu, łazienka świetnie oddaje nasze usposobienie, klimaty, w jakich lubimy się obracać i przebywac po ciężkim dniu w pracy.

Wielu architektów i projektantów od dłuzszego czasu deklaruje, że ogranicza nas już nie nasza wyobraźnia w aranżacji łazienek, ale chęci uzewnętrznienia tego , co mamy w sobie skyte.

Ludzie w XXI wieku coraz śmielej sięgają po bliskie im motywy, które wiążą się z osobistymi wspomnieniami, ulubionymi formami bądź stylem życia.

Jest to przejaw akceptacji siebie i bardzo dobrze wpływa to na nasze samopoczucie oraz zdrowie psycho-fizyczne.

Wielu ludzi niestety nadal ogranicza sie do wyboru "bezpiecznego stylu łazienki" ze względu na dalszą rodzinę, gości, którzy muszą widzieć jedynie minimalistyczne, eleganckie wnętrze. Jeżeli wybór takiego stylu nie jest naszym wewnętrznym wyborem, ale wyborem otoczenia - łazienka nie będzie spełniać funkcji odprężającej, regenerującej nas i naszej psychiki.

Dlatego tak ważne jest wykończenie swojej łazienki w stylu naszej duszy i charakteru.

Producenci doskonale zdają sobie sprawę jak waznym miejscem dla Klientów jest prywatna domowa łazienka, dlatego w ofercie ceramiki, urządzeń sanitarnych wciąż pojawiają się nowe, kreatywne propozycje produktowe do aranżacji łazienek.

Również produkty i elementy wykańczające łazienkę muszą pasować do całości, dlatego w ofercie są dostępne kanały łazienkowe w kilkunastu odsłonach dla ludzi o róznych usposobieniach i doświadczeniach życiowych.

Flegmatyk, melancholik chętnie rozważy wybór odwodnienia prysznicowego - kanału łazienkowego o regularnych, spokojnych  wzorach jak np. typ CARO, SMOOTH, SQUARE lub typ STRIPES.

Z kolei choleryk zwróci swoją uwagę na typ WAVE IN - o zmieniających się walorach, falach wzoru.  Osoby tęskniące za słońcem chętnie zaaranżują wnętrze z dodatkiem kanału łazienkowego typu GREEK, co z pewnością będzie im przypominało gorące powietrze słonecznej Hellady. Introwertycy postawią na indywidualność i sami dobiorą wypełnienie kanału łazienkowego kupując typ CERAMIC kanału łazienkowego.

Natomiast sangwinik wybierze spontaniczny wzór CHAOS wśród odwodnień do swojej łazienki.

Aranżacje można przeprowadzać także w oparciu o swoje doświadczenie i poglądy. Osoby urządzające łazienkę w swobodnym stylu hippisowskim chętnie zainteresują się motywem kanału RAINBOW.

Warto pamiętać, że sposób odprowadzania wody w naszej łazience przez konkretne odwodnienie będzie najlepszym zwieńczeniem każdego projektu łazienki - podobnie jak wybór grzejników łazienkowych czy tez umywalek, mis.

Co istotne, można także zlecić projekt indywidualnego wzoru takiego kanału łazienkowego, co jeszcze bardziej pozwoli nam na osiągnięcie oczekiwanego efektu.

Standardowe wzory:

Kanały łazienkowe

A Ty, Kim jesteś? tzn. jak zaaranżowałeś swoją łazienkę?

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło