loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Kanał rynnowy INDUSTRIAL

S200-1000
2 236,14 zł
2 tygodnie

Kanał rynnowy Industrial o nazwie S200 to idealnie dopasowane odwodnienie liniowe o szerokości 200 mm.  Cena zawiera akcesoria: 1 odpływ na środku, sitko, syfon, ruszt kratowy. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304.

Kanał ten jet dostępny w innych opcjach do wyboru pod indywidualne zamówienie i w cenie do negocjacji z Klientem. W naszym sklepie kanał ten jest obecnie dostępny w dł. do wyboru - 1000 mm, 1500 mm, 2000 mm. Aby zamówić kanał o innych parametrach należy skontaktować się z naszym działem sklepu online lub z producentem KMB STEEL PRODUCT ®. W razie wątpliwości co do potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 oraz potrzeby zamówienie produktu z innymi opcjami do wyboru - prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Długość kanału:
Ilość
Wysyłka do 5 dni roboczych
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Kanał rynnowy INDUSTRIAL S200

Atrybuty:

SERIA INDUSTRIAL

SERIA INDUSTRIAL - Shark attribute - Potentat wśród odwodnień liniowych - duża przepustowość + maksymalny drenaż

Kanały ściekowe nierdzewne – do czego służą?

Kanały ściekowe nierdzewne służą do efektywnego odprowadzania wody i innych płynów, głównie w środowiskach wymagających wyjątkowej odporności na korozję, takich jak przemysłowe zakłady produkcyjne, laboratoria czy obiekty użyteczności publicznej. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej te kanały rynnowe nie tylko zapewniają trwałość i wytrzymałość, lecz także łatwość w utrzymaniu czystości.

Kanał rynnowy, będący częścią systemu odwodnienia liniowego nierdzewnego, jest często wykorzystywany w miejscach, gdzie niezbędne jest szybkie i skuteczne odprowadzanie wody, na przykład w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym czy w miejscach publicznych jak baseny czy SPA. Jego konstrukcja umożliwia łatwe połączenie z odwodnieniem liniowym, co zwiększa efektywność systemu.

Odwodnienie liniowe ze stali nierdzewnej to rozwiązanie, które charakteryzuje się wytrzymałością oraz estetyką. Maskownica do włazu, często stosowana w takich systemach, nie tylko chroni przed dostępem do włazu, lecz także stanowi eleganckie wykończenie, dopasowując się do różnych stylistyk wnętrz i architektury.

S200-1000
Nowy

Pobierz

Karta Kanał Industrial 01

Karta katalogowa kanału rynnowego

Pobierz (177.33KB)

Karta Kanał Industrial02

Karta katalogowa kanału rynnowego

Pobierz (125.61KB)

Karta Kanał Industrial03

Karta katalogowa kanału rynnowego

Pobierz (122.9KB)

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło