loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Rewizja RPW-250-D160 pod wypełnienie

RPW-250-D160
789,66 zł
Wysyłka do 2 tygodni

Rewizja pod wypełnienie o nazwie RPW-250-D160 to idealnie dopasowane rozwiązanie rewizyjne.  Cena rewizji zawiera akcesoria: płyta pod wypełnienie, śruby, uszczelka.

Ten typ rewizji pod wypełnienie stosujemy głównie pod wypełnienie płytkami, betonem, żywicą, itp. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304. Możliwość wykonania także ze stali kwasoodpornej AISI 316 na specjalne zamówienie.

W razie wątpliwości co do selekcji pokrywy oraz potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 -

- prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Ilość
Wysyłka do 2 tygodni
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Rewizja RPW-250-D160 oznacza wymiar góry elementu rewizyjnego 250 x 250 mm, DN160 to odpływ wchodzący w rurę o średnicy 160, V1 to rodzaj odpływu - VERTICAL, tj. pionowy.

Atrybuty:

SERIA RPW

SERIA RPW - Chameleon attribute - Elementy rewizyjne pod wypełnienie - doskonała kontrola + idealne dopasowanie

Rewizja podłogowa pod płytki – kiedy się przyda?

Rewizja podłogowa pod płytki to rozwiązanie, które przydaje się szczególnie w miejscach, gdzie wymagany jest łatwy dostęp do systemów kanalizacyjnych, jednocześnie zachowując estetykę i ciągłość posadzki. Rewizja podłogowa jest często stosowana w nowoczesnych łazienkach, kuchniach, a także w przestrzeniach komercyjnych, gdzie płytki stanowią główny element wykończeniowy.

Rewizja w płytkach pozwala na bezproblemowy dostęp do instalacji podłogowych bez konieczności demontowania całej posadzki. Jest to szczególnie przydatne w przypadku konieczności napraw, przeglądów lub konserwacji systemów kanalizacyjnych. Produkty takie jak Kessel rewizja podłogowa oferują wysokiej jakości rozwiązania, które można łatwo zintegrować z płytkami podłogowymi, zachowując jednolity wygląd powierzchni.

Rewizje pod płytki są również cenione za swoją dyskrecję i minimalizm wizualny. Rewizja posadzkowa, szczególnie model o średnicy 160 mm, jest zaprojektowana tak, aby była niemal niewidoczna, co ma duże znaczenie w estetycznie urządzonych wnętrzach.

RPW-250-D160

Opis

Średnica odpływu
DN160
Wymiar części górnej
250x250 mm
Rodzaj odpływu:
Pionowy - (dolny) - Vertical - V
Płyta:
Pod wypełnienie
Nowy

Pobierz

Karta RPW200-D110

Karta katalogowa rewizji pod wypełnienie RPW

Pobierz (188.53KB)

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło