loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Rewizja Płytowa RP-250-D200

RP-250-D200-PG
667,15 zł
Wysyłka w 24 h

Rewizja płytowa o nazwie RP-250-D200 to idealnie dopasowane rozwiązanie rewizyjne.  Cena rewizji zawiera akcesoria: płytę - 1 do wyboru, śruby, uszczelka.

Do rewizji płytowej należy wybrać w zakładce poniżej odpowiedni rodzaj pokrywy. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304. Możliwość wykonania także ze stali kwasoodpornej AISI 316 na specjalne zamówienie.

W razie wątpliwości co do selekcji pokrywy oraz potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 -

- prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Płyta:
Ilość
Wysyłka w 24 h
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Rewizja RP-250-D200 oznacza wymiar góry elementu rewizyjnego 250 x 250 mm, DN200 to odpływ wchodzący w rurę o średnicy 200, V1 to rodzaj odpływu - VERTICAL, tj. pionowy.

Atrybuty:

SERIA RP

SERIA RP - Chameleon attribute - Elementy rewizyjne z płytą - doskonała kontrola + idealne dopasowanie

Rewizja podłogowa pod płytki – kiedy się ją stosuje?

Rewizja podłogowa pod płytki jest stosowana głównie w sytuacjach, gdzie konieczny jest łatwy dostęp do ukrytych instalacji kanalizacyjnych, a jednocześnie ważne jest zachowanie estetycznego wyglądu podłogi. Idealnie nadaje się do miejsc, w których posadzki są wykończone płytkami, takich jak łazienki, kuchnie czy przestrzenie komercyjne i publiczne.

Model RP250 to przykład rewizji podłogowej, która może być stosowana w środowiskach, gdzie wymagana jest większa średnica dostępu. Dzięki swoim wymiarom RP250 umożliwia wygodny dostęp do szerszych rur kanalizacyjnych czy większych połączeń, co jest istotne w przypadku konserwacji, napraw czy przeglądów systemu.

Stosowanie takiej rewizji jest szczególnie ważne w nowoczesnych budynkach, gdzie oczekuje się, że instalacje techniczne będą zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie zintegrowane z otoczeniem. Rewizja podłogowa pod płytki zapewnia nie tylko funkcjonalność, lecz także utrzymanie spójnego wyglądu posadzki, co jest kluczowe dla zachowania estetyki wnętrza.

RP-250-D200-PG

Opis

Średnica odpływu
DN200
Wymiar części górnej
250x250 mm
Rodzaj odpływu:
Pionowy - (dolny) - Vertical - V
Płyta:
Gładka PG
Ryflowana PR
Nowy

Pobierz

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło