loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Rewizja Płytowa RP-250-D160

RP-250-D160-PG
590,40 zł
Wysyłka w 24 h

Rewizja płytowa o nazwie RP-250-D160 to idealnie dopasowane rozwiązanie rewizyjne.  Cena rewizji zawiera akcesoria: płytę - 1 do wyboru, śruby, uszczelka.

Do rewizji płytowej należy wybrać w zakładce poniżej odpowiedni rodzaj pokrywy. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304. Możliwość wykonania także ze stali kwasoodpornej AISI 316 na specjalne zamówienie.

W razie wątpliwości co do selekcji pokrywy oraz potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 -

- prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Płyta:
Ilość
Wysyłka w 24 h
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Rewizja RP-250-D160 oznacza wymiar góry elementu rewizyjnego 250 x 250 mm, DN160 to odpływ wchodzący w rurę o średnicy 160, V1 to rodzaj odpływu - VERTICAL, tj. pionowy.

Atrybuty:

SERIA RP

SERIA RP - Chameleon attribute - Elementy rewizyjne z płytą - doskonała kontrola + idealne dopasowanie

Rewizje łazienkowe RP-250-D160 – zalety

Rewizje łazienkowe stanowią kluczowy element wyposażenia nowoczesnych łazienek, przynosząc szereg korzyści. Najważniejszą zaletą tych produktów jest ich optymalny rozmiar. Dzięki temu rewizje łazienkowe RP250 pasują do większości standardowych instalacji łazienkowych, a to ułatwia montaż i zapewnia estetyczny wygląd.

Kolejną zaletą jest ich funkcjonalność. RP 250 zapewnia, że rewizje łazienkowe są odporne na wilgoć i korozję. Dodatkowo modele takie jak RP 250 są łatwe w utrzymaniu, co jest istotne dla zachowania higieny oraz czystości.

Rewizje łazienkowe oferują również łatwy dostęp do ukrytych instalacji, co jest nieocenione w przypadku konieczności naprawy lub konserwacji. Dzięki temu nie ma potrzeby demontażu całej ściany czy posadzki, co oszczędza czas i pieniądze.

Podsumowując, rewizje łazienkowe RP 250 są praktycznym oraz estetycznym rozwiązaniem, które ułatwia utrzymanie łazienki w doskonałym stanie, a także zapewnia łatwy dostęp do instalacji sanitarnych.

RP-250-D160-PG

Opis

Średnica odpływu
DN160
Wymiar części górnej
250x250 mm
Rodzaj odpływu:
Pionowy - (dolny) - Vertical - V
Płyta:
Gładka PG
Ryflowana PR
Nowy

Pobierz

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło