loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Kanał szczelinowy SLOT

S60-1000
1 543,90 zł
2 tygodnie

Kanał szczelinowy SLOT o nazwie S60 to idealnie dopasowane odwodnienie liniowe o szerokości 200 mm.  Cena zawiera akcesoria: 1 odpływ na końcu, sitko, syfon. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304.

Kanał ten jet dostępny w innych opcjach do wyboru pod indywidualne zamówienie i w cenie do negocjacji z Klientem. W naszym sklepie kanał ten jest obecnie dostępny w dł. do wyboru - 1000 mm, 1500 mm, 2000 mm. Aby zamówić kanał o innych parametrach należy skontaktować się z naszym działem sklepu online lub z producentem KMB STEEL PRODUCT ®. W razie wątpliwości co do potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 oraz potrzeby zamówienie produktu z innymi opcjami do wyboru - prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Długość kanału:
Ilość
Wysyłka do 2-3 tygodni
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Kanał szczelinowy SLOT S60 o szerokości 60 mm

Atrybuty:

SERIA SLOT

SERIA SLOT - Stingray attribute - Oszczędne rozwiązanie liniowe  - wąska szczelina zamiast rusztu + dobra cena

Kanał szczelinowy – do czego służy?

Kanał szczelinowy służy do efektywnego i estetycznego odprowadzania wody. Charakteryzuje się unikalną konstrukcją – składa się ze szczeliny, przez którą przepływa woda. To sprawia, że kanały szczelinowe są idealne do zastosowań, gdzie estetyka jest równie ważna co funkcjonalność.

Kanały szczelinowe często wykonane są ze stali nierdzewnej, co zapewnia im długotrwałą wytrzymałość i odporność na korozję. Odwodnienie liniowe nierdzewne tego typu jest szczególnie polecane w miejscach, gdzie konieczna jest wysoka higiena, na przykład w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, a także w przestrzeniach publicznych, takich jak baseny, łazienki czy SPA.

Odwodnienie liniowe szczelinowe łączy w sobie eleganckie wykończenie z wydajnością, umożliwiając łatwe i skuteczne odprowadzanie wody przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają dyskretnych, ale efektywnych systemów odwodnienia. Dodatkowo kanał szczelinowy zapewnia łatwe czyszczenie i konserwację, co jest niezwykle ważne w utrzymaniu higieny oraz funkcjonalności systemów odwodnienia w różnych środowiskach.

S60-1000
Nowy

Pobierz

Karta kanał Slot 01

Karta katalogowa kanał szczelinowy

Pobierz (177.68KB)

Kanał Slot 02

Karta katalogowa kanał szczelinowy

Pobierz (166.83KB)

Karta Kanał Slot 03

Karta katalogowa kanał szczelinowy

Pobierz (184.89KB)

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło