loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Kanał do dyskontów, supermarketów S400-0600-1xKP-D110-H1-D30

S400-0600-1xKP-D110-H1-D30
3 021,37 zł
2-3 dni robocze

Kanał rynnowy Industrial o nazwie S400-0600-1xKP-D110-H1-D30 to idealnie dopasowane odwodnienie liniowe o szerokości 400 mm.  Cena zawiera akcesoria: 1 odpływ poziomy H1 na środku - skierowany prostopadle do odwodnienia, sitko, syfon, ruszt drabinowy. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304.

Dzięki rusztowi drabinowemu kanał wytrzymuje nie tylko ruch pieszy, ale także najazdy myjek ciśnieniowych i sklepowych wózków paletowych.

Na zamówienie - istnieje możliwość wykonania tego kanału z odpływem skierowanym do odwodnienia pod innym kątem niż 90°.


Aby zamówić kanał o innych parametrach należy skontaktować się z naszym działem sklepu online lub z producentem KMB STEEL PRODUCT ®. W razie wątpliwości co do potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 oraz potrzeby zamówienie produktu z innymi opcjami do wyboru - prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Ilość
Wysyłka 2 - 3 dni robocze
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Kanał rynnowy DO DYSKONTÓW I SUPERMARKETÓW S400-0600-1xKP-D110-H1-D30

Atrybuty:

SERIA INDUSTRIAL

SERIA INDUSTRIAL - Shark attribute - Potentat wśród odwodnień liniowych - duża przepustowość + maksymalny drenaż

Kanał rynnowy do dyskontów, supermarketów – dlaczego może się przydać?

Kanał rynnowy do dyskontów, supermarketów pełni istotną funkcję w zapewnieniu efektywnego odprowadzania wody, co jest bardzo ważne dla utrzymania bezpiecznych i suchych powierzchni w miejscach o dużym natężeniu ruchu klientów. Odpływ rynnowy poziomy, będący częścią takiego systemu, umożliwia skuteczne odprowadzanie wody z powierzchni podłóg, co jest szczególnie ważne w przypadku deszczu lub innych sytuacji, w których woda może dostać się do wnętrza budynku.

Syfon odwodnienia liniowego, często zintegrowany z kanałem rynnowym, zapobiega cofaniu się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji, co jest ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie higiena i komfort są priorytetami. Odwodnienie liniowe z syfonem to element, który pozwala na efektywną oraz estetyczną integrację systemu odprowadzania wody z architekturą obiektu. Wpływa to na wygląd, a także na funkcjonalność przestrzeni handlowych. H1 kanał jest zaprojektowany tak, aby ciężar i częste użytkowanie, co jest niezbędne w środowisku dyskontów i supermarketów.

S400-0600-1xKP-D110-H1-D30
Nowy

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło