loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Nasze kratki ściekowe nie boją się wody!

KMB STEEL PRODUCT ® jest producentem wpustów podłogowych, które świetnie sprawdzają sie w odwadnianiu obiektów.

Nasze produkty nie są tworzone w celu zapewnienia minimum oczekiwań. Wpusty KMB drain najlepiej funkcjonują, właśnie kiedy muszą odwadniać powierzchnie. Jak to możliwe? Otóż, nasze kratki ściekowe wyposażone są w akcesoria takie jak tzw. "mokry" syfon, który stanowi naturalną wodną blokadę przed przykrymi zapachami z kanalizacji. Z tego względu, kiedy wpust odwadnia powierznię posadzki - jednocześnie wzmacnia tą blokadę - zaporę przeciwzapachową ANTI-ODOR.

Dlatego też, nasze kratki ściekowe zyskują dodatkowe funkcje ochronne - jak ta Anti-Odor, kiedy musza odwadniać. Jest to doskonały układ. Zestaw: odwadnianie + blokowanie zapachów to opcja, która przecież sama się uzupełnia.

W branży wpusty określane są jako produkty uwielbiające wodę, tak więc stosowane sa w wielu obiektach, które mają potrzeby inteligentnego zarządzania wodą. Budownictwo potrzebuje tego typu systemów drenażowych, aby zapewnić funkcjonalność architektury i otrzymywać zestaw 2 w 1 w zakresie oczekiwanych funkcjonalności.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło