loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

Co wyróżnia nasze wpusty podłogowe?

Wpusty podłogowe KMB STEEL PRODUCT ® to produkty, które rozróżniamy ze względu na ich kontrukcję (1 lub 2 moduły, pionowy lub poziomy odpływ) oraz ze względu na ilość odprowadzanej wody w jednostce czasu, tj. przepustowość produktu (PRO, SMART i MINI)

Aby ułatwić naszym Klientom dostosowanie odpowiedniego modelu wpustu do inwestycji i wstępnie nakreślić osiąganą przepustowość - nadaliśmy naszym wpustom atrybuty zwierzęce, które najłatwiej i najlepiej definiują ich funkcjonalność.

Wpustom z serii PRO - profesjonalnej nadaliśmy atrybuty lwa - lidera w zarządzaniu wodą, z dużą przepustowością i maksymalnym drenażem w jednostce czasu.

Wpustom z serii SMART - inteligentnemu rozwiązaniu hybrydowemu, nadaliśmy atrybuty sowy - mądre zarządznie wodą, ze sporą przepustowością i wciąż dużym drenażem w jednostce czasu, z uwzględnieniem korzystnej ceny.

Wpustom z serii MINI - ekonomicznemu rozwiązaniu, nadaliśmy atrybuty lisa - sprytne zarządznie wodą, ze mniejszą przepustowością i regularnym, małym drenażem w jednostce czasu, z uwzględnieniem bardzo dobrej, rozsądnej ceny.

Nasze kratki ściekowe -nierdzewne wpusty podłogowe to produkty dobrej jakości dostępne w bardzo dobrej, rozsądnej cenie. Wpusty KMB drain wyróżnia nie tylko dobra jakość, cena, ale fakt, że te odwodnienia punktowe powstały z inspiracji naturą - pozytywnymi atrybutami zwierzęcymi.

Jesteśmy przykładem, że przemysł nie powinien zagrażać naturze, ale inspirować się nią, czerpać z niej, jednocześnie dawać z siebie to, co dobre - w naszym przypadku - inteligentne zarządzanie wodami powierzchniowymi.

Tylko dzięki takiej równowadze jest możliwe stworzenie przyszłości w budownictwie i poza nim.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło