loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

PRO KP300-D110-H2- Kratka ściekowa

PRO KP300-D110-H2-K30
1 970,46 zł
Wysyłka w 24 h

Wpust podłogowy PRO o nazwie KP300-DN110-H2 to profesjonalne rozwiązanie PRO.  Cena wpustu zawiera akcesoria: ruszt, kosz osadczy, syfon. Ten model wpustu doskonale sprawdza się w supermarketach, dyskontach, w kuchniach, w restauracjach, chłodniach, itp.
Kratka ta z rusztem kratowym jest rekomendowana do montażu w profesjonalnych kuchniach restauracyjnych, dużych kuchniach szkolnych oraz w supermarketach np. na działach rybnych, mięsnych. Zaś z rusztem drabinowym - dedykowane przestrzenie montażowe to przede wszystkim sieci dyskontów spożywczych. Ruszt drabinowy doskonale wytrzymuje obciążenie
wózków widłowych, które codziennie przewożą produkty spożywcze w dyskontach. Z tego względu wpust KP300-DN110-H2-K30 (ruszt kratowy) oraz KP300-DN110-H2-D30 (ruszt drabinowy) to nasze TOP PRODUKTY 2021 roku najczęściej wybierane przez inwestorów i firmy montujące.

Do kratki ściekowej należy wybrać w zakładce poniżej odpowiedni rodzaj rusztu przykrywającego. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304. Możliwość wykonania także ze stali kwasoodpornej AISI 316 na specjalne zamówienie.W razie wątpliwości co do selekcji rusztu oraz potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 -

- prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Ruszt do wyboru
Ilość
Wysyłka w 24 h
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Wpust KP300 oznacza wymiar góry odwodnienia 300 x 300 mm, DN110 to odpływ wchodzący w rurę o średnicy 110, H2 to rodzaj odpływu - HORIZONTAL, tj. poziomy.

Atrybuty:

SERIA PRO

SERIA PRO - Lion attribute - Lider w zarządzaniu wodą - duża przepustowość - maksymalny drenaż

Dlaczego posiadanie solidnej kratki ściekowej jest takie ważne?

Posiadanie solidnej kratki ściekowej, takiej jak model KP300, jest niezwykle ważne z kilku powodów. Po pierwsze, ruszt kratki ściekowej odgrywa kluczową rolę w odprowadzaniu wody i zapobieganiu jej stagnacji, co jest istotne zarówno dla higieny, jak i bezpieczeństwa. Stojąca woda może bowiem prowadzić do powstawania śliskich powierzchni, zwiększając ryzyko poślizgnięć czy upadków. Ponadto stagnująca woda sprzyja rozwojowi bakterii i pleśni, co może negatywnie wpływać na jakość powietrza w pomieszczeniach.

Drugi istotny aspekt to kosz osadczy, który jest częścią wielu modeli kratki ściekowej, w tym KP300. Kosz ten umożliwia łapanie większych zanieczyszczeń i odpadów, które mogłyby zatkać rury. Regularne czyszczenie kosza osadczego jest prostym sposobem na utrzymanie efektywnego odpływu wody i uniknięcie kosztownych napraw spowodowanych zablokowanymi rurami. Wreszcie, solidna kratka ściekowa, jak KP300, charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia.

PRO KP300-D110-H2-K30

Opis

Ruszt do wyboru:
Blaszany B30
Drabinowy D30
Kratowy antypoślizgowy K30
Płytowy P30
Średnica odpływu
DN110
Wymiar części górnej
300x300 mm
Rodzaj odpływu:
Poziomy (boczny) - Horizontal - H
Rodzaj korpusu:
2 - MODUŁY (dwuczęściowy)
Nowy

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło