loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

PRO KP300-D110-H1- Kratka ściekowa

PRO KP300-D110-H1-K30
1 468,62 zł
Wysyłka do 2 tygodni

Wpust podłogowy PRO o nazwie KP300-DN110-H1 to profesjonalne rozwiązanie PRO.  Cena wpustu zawiera akcesoria: ruszt, kosz osadczy, syfon. Ten model wpustu doskonale sprawdza się w przestrzeniach supermarketów, dyskontów, w kuchniach, w restauracjach, itp. Kratka ta z rusztem kratowym jest rekomendowana do montażu w profesjonalnych kuchniach restauracyjnych, dużych kuchniach szkolnych oraz w supermarketach np. na działach rybnych, mięsnych. Zaś z rusztem drabinowym - dedykowane przestrzenie montażowe to przede wszystkim sieci dyskontów spożywczych. Ruszt drabinowy doskonale wytrzymuje obciążenie wózków widłowych, które codziennie przewożą produkty spożywcze w dyskontach. Z tego względu wpust KP300-DN110-H1-K30, KP300-DN110-H1-P30  - do chłodni oraz KP300-DN110-H1-D30  to nasze TOP PRODUKTY 2021 roku najczęściej wybierane przez inwestorów i firmy montujące.Do kratki ściekowej należy wybrać w zakładce poniżej odpowiedni rodzaj rusztu przykrywającego. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304. Możliwość wykonania także ze stali kwasoodpornej AISI 316 na specjalne zamówienie.W razie wątpliwości co do selekcji rusztu oraz potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 - prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Ruszt do wyboru
Ilość
Wysyłka do 2 tygodni
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Wpust KP300 oznacza wymiar góry odwodnienia 300 x 300 mm, DN110 to odpływ wchodzący w rurę o średnicy 110, H1 to rodzaj odpływu - HORIZONTAL, tj. poziomy.

Atrybuty:

SERIA PRO

SERIA PRO - Lion attribute - Lider w zarządzaniu wodą - duża przepustowość - maksymalny drenaż

Do czego służy kratka ściekowa?

Kratka ściekowa służy do efektywnego odprowadzania wody i zabezpieczenia przed zapychaniem się kanalizacji. Jest niezbędnym elementem w systemach odprowadzania wody, szczególnie w łazienkach, na drogach czy w innych miejscach narażonych na gromadzenie się wody. Kratka kanału ściekowego umożliwia przepływ wody do kanalizacji, jednocześnie blokując większe odpady.

Syfon do kratki ściekowej jest istotnym elementem, który zapobiega cofaniu się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Kratka ściekowa łazienkowa z syfonem jest często stosowana w celu zapewnienia higienicznych oraz estetycznych rozwiązań odpływowych w przestrzeniach domowych.

Odpływ kratkowy jest ważnym również elementem, szczególnie w miejscach, gdzie istnieje potrzeba szybkiego odprowadzenia dużej ilości wody, na przykład na zewnątrz budynków czy na drogach. Wymiary kratki ściekowej drogowej są dostosowane do specyficznych potrzeb i warunków panujących na drogach, co zapewnia efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej.

PRO KP300-D110-H1-K30

Opis

Ruszt do wyboru:
Blaszany B30
Drabinowy D30
Kratowy antypoślizgowy K30
Płytowy P30
Średnica odpływu
DN110
Wymiar części górnej
300x300 mm
Rodzaj odpływu:
Poziomy (boczny) - Horizontal - H
Rodzaj korpusu:
1 - MODUŁ (jednoczęściowy)
Nowy

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło