loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

PRO KP300-D110-V2- Kratka ściekowa

PRO KP300-D110-V2-K30
1 726,92 zł
Wysyłka w 24 h

Wpust podłogowy PRO o nazwie KP300-DN110-V2 to profesjonalne rozwiązanie PRO.  Cena wpustu zawiera akcesoria: ruszt, kosz osadczy, syfon.
Ten model wpustu doskonale sprawdza się w przestrzeniach supermarketów, dyskontów, w kuchniach, w restauracjach, itp.
Kratka ta z rusztem kratowym jest rekomendowana do montażu w profesjonalnych kuchniach restauracyjnych, dużych kuchniach szkolnych oraz w supermarketach np. na działach rybnych, mięsnych. Zaś z rusztem drabinowym - dedykowane przestrzenie montażowe to przede wszystkim sieci dyskontów spożywczych. Ruszt drabinowy doskonale wytrzymuje obciążenie
wózków widłowych, które codziennie przewożą produkty spożywcze w dyskontach. Z tego względu wpust KP300-DN110-V2-K30 (ruszt kratowy) oraz KP300-DN110-V2-D30 (ruszt drabinowy) to nasze TOP PRODUKTY 2021 roku najczęściej wybierane przez inwestorów i firmy montujące.

Do kratki ściekowej należy wybrać w zakładce poniżej odpowiedni rodzaj rusztu przykrywającego. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304. Możliwość wykonania także ze stali kwasoodpornej AISI 316 na specjalne zamówienie.

W razie wątpliwości co do selekcji rusztu oraz potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316 -

- prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Ruszt do wyboru
Ilość
Wysyłka w 24 h
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

KP300 oznacza wymiar góry odwodnienia 300 x 300 mm, DN110 to odpływ wchodzący w rurę o średnicy 110, a V2 to rodzaj odpływu – VERTICAL, tj. pionowy.

Po co montuje się ruszt kratowy?

Ruszt kratowy jest niezbędny w systemach kanalizacyjnych do ochrony wpustów ściekowych. Zapobiega przedostawaniu się większych odpadów do kanalizacji, chroniąc przed zatorami. Jego montaż na wpustach podłogowych z syfonem zapewnia bezpieczeństwo, zapobiegając przypadkowemu wejściu do otworu kanalizacyjnego, a także ogranicza powrót nieprzyjemnych zapachów. Ruszt kratowy jest bardzo ważny dla utrzymania higieny i estetyki w miejscach, gdzie wymagane jest skuteczne odprowadzanie wody.

Atrybuty:

SERIA PRO

SERIA PRO - Lion attribute - Lider w zarządzaniu wodą - duża przepustowość - maksymalny drenaż

Jak wybrać dobry ruszt kratowy?

Wybór dobrego rusztu kratowego, jak KP300, wymaga uwzględnienia kilku ważnych aspektów. Przede wszystkim ważne jest, aby ruszt był kompatybilny z wybranym wpustem podłogowym. Na przykład, jeśli planujemy zastosowanie wpustu podłogowego z syfonem o średnicy 110 mm, należy upewnić się, że ruszt kratowy jest zaprojektowany do współpracy z takim właśnie wpustem.

Kolejnym istotnym elementem jest syfon podłogowy, który powinien być dobrany tak, aby zapewniał efektywne odprowadzanie wody i zapobiegał nieprzyjemnym zapachom. Wpust podłogowy z syfonem 110 mm jest często wybierany ze względu na swoją uniwersalność i łatwość montażu.

Ponadto warto zwrócić uwagę na jakość samego rusztu. Na przykład, ruszt kratowy KP300 od KMB24 może oferować dodatkowe zalety, takie jak wysoka wytrzymałość na obciążenia oraz estetyczny wygląd, który dopasuje się do różnych typów podłóg.

Dodatkowo, wpust podłogowy Kessel może być rozważany jako opcja ze względu na swoją renomę i jakość wykonania. Warto sprawdzić, czy taki wpust będzie kompatybilny z wybranym rusztem.

PRO KP300-D110-V2-K30

Opis

Ruszt do wyboru:
Blaszany B30
Drabinowy D30
Kratowy antypoślizgowy K30
Płytowy P30
Średnica odpływu
DN110
Wymiar części górnej
300x300 mm
Rodzaj odpływu:
Pionowy - (dolny) - Vertical - V
Rodzaj korpusu:
2 - MODUŁY (dwuczęściowy)
Nowy

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło