loading spinner
Wyślij nam szybką wiadomość

CLASSIC-ZK-SM50-GREEK Kanał łazienkowy

CLASSIC-ZK-SM50-500-GREEK
619,92 zł
48 h

Kanał łazienkowy o nazwie CLASSIC-ZK-SM50-GREEK to odwodnienie pod wypełnienie łączące nowoczesną technologie z prostotą użycia.

Ruszt GREEK pozwoli na urządzenie łazienki w wybranym stylu inspirowanym greckimi ornamentami, wpisze się idealnie w design Państwa łazienki. Kanały wykonane są z modnej stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość przez długie lata użytkowania.   Cena kanału zawiera akcesoria: 1 ruszt (pokrywa), syfon z uszczelką. Do tego zestawu polecamy zakupić również nóżki poziomujące, mankiet uszczelniający - są one dostępne w naszym sklepie jako osobne produkty.

W zakładce poniżej należy wybrać odpowiednią długość kanału -tj. długość właściwą kanału po zabudowie. Pełen wymiar produktu wraz z kołnierzem to + 60 mm do każdego proponowanego przez nas w zakładce wymiaru.

Kanał doskonale sprawdza się jako odpływ prysznicowy oraz kanał odwadniający całą łazienkę. Materiał wykonania to stal nierdzewna AISI 304. Możliwość wykonania także ze stali kwasoodpornej AISI 316 na specjalne zamówienie.W razie wątpliwości co do potrzeby wykonania produktu z kwasoodpornej stali nierdzewnej AISI 316

- prosimy o kontakt z naszym działem technicznym tel. +48 511 098 312.

Długość kanału łazienkowego:
Ilość
Wysyłka do 48 h
  Regulamin sklepu

Jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego sklepu?

  Zasady dostawy

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

  Zasady zwrotu

Jak szybko dokonać zwrotu/wymiany towaru?

Kanał łazienkowy CLASSIC-ZK-SM50-GREEK o wysokości 75 mm.

Atrybuty:

SERIA BATH

SERIA BATH - Amphiprion attribute - Kanały łazienkowe - idealna wersja odwodnień do Twojego domu + dobra cena

Solidny kanał prysznicowy

Model GREEK od KMB24 to coraz popularniejsze rozwiązanie. Kanał prysznicowy to nowoczesny element stosowany w łazienkach, który łączy funkcjonalność z estetycznym wykończeniem. Jego główną zaletą jest skuteczne odprowadzanie wody w miejscach narażonych na częste i obfite zawilgocenie, jakim jest przestrzeń prysznicowa. Dzięki płaskiej konstrukcji kanały są niemal niewidoczne, zapewniając jednocześnie niezawodną funkcjonalność. Pokrywa kanału ściekowego wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i odporność na korozję, a także daje możliwość dopasowania do różnego rodzaju wnętrz łazienek.

Co więcej, kanały prysznicowe od KMB24 oferują łatwość w czyszczeniu i konserwacji. Są one zwykle zaprojektowane tak, aby umożliwić łatwy dostęp do syfonu oraz wewnętrznych części kanału. Pokrywa kanału ściekowego dodatkowo skrywa elementy techniczne, co jest ważne w nowoczesnych projektach łazienek, gdzie dużą wagę przykłada się do czystego i minimalistycznego wyglądu. Wybór kanału prysznicowego jest więc inwestycją nie tylko w funkcjonalność, lecz także w estetykę łazienki, dlatego warto poświęcić decyzji trochę czasu.

CLASSIC-ZK-SM50-500-GREEK

Opis

Wylot Φ:
50
Odpływ:
Nierdzewny
Nowy

Zobacz także

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło